Kurban Bayramı Mesajları Facebook

Kurban Bayramı Mesajları Facebook, Kurban Bayramı Mesajları Facebook 2015, Kurban Bayramı Mesajları 2015, Kurban Bayramı Mesajları 2015, Güzel Kurban Bayramı Mesajları, Sayfamızda  Kurban Bayramı için derlediğimiz birbirinden güzel mesajlar sizlerle  olacak.Beğeneceğinizi umduğumuz Resimli ve kısa mesajlardan oluşan  Kurban Bayramı Mesajları Facebook sayfalarınız için kullanabileceğiniz  kısa ve Resimli Kurban Bayramı Mesajları…

Devamını Oku: Kurban Bayramı Mesajları Facebook

Forum Sitemiz: Forum Sitesi

Güzel Sözler ve Mesajlar: Güzel Sözler

Sohbet Odaları: Sohbet Odaları

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri,  birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da  yaklaştırır bizi birbirimize…

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun.  Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Kurban  Bayramın kutlu olsun…

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu  bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum…  İyi bayramlar!

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler  başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul, Kurban  Bayramın mübarek olsun…

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri,  birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da  yaklaştırır bizi birbirimize. Nice Kurban Bayramlarına…

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun,  yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice Kurban  Bayramlarına..

Tüm arkadaşların Kurban Bayramı.nı en içten dileklerimle kutlar, sağlık,  başarı ve mutluluklar dilerim. Her şey gönlünüzce olsun!

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler  başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul, Kurban  Bayramın mübarek olsun…

Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani  vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı  gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel  ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden  küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Kurban Bayramı.nın ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna,  insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua  edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine  vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Bu değerli Kurban Bayramı.nda, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi  bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban  Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan  Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın!

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu  bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle Kurban  Bayramını kutluyorum…

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua  edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine  vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir  bayramlar. Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak  “merhabadır” bayramlar. Kurban Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce  olsun.

Reklamlar

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: